Нові дані дають переконливі аргументи на користь звернення до так званої дієти з супом – вона може допомогти при діабеті.

Ускладнення діабету виникають через проблеми з виробленням інсуліну, що викликає небезпеку небезпечно високого рівня цукру в крові. Хоча не секрет, що ви можете приборкати загрозу, яку становить високий рівень глюкози, скоригувавши свій раціон, пише Express.

Нове дослідження припускає, що певний режим харчування може навіть звернути цей діабет назад. Їжа може відчуватись як ворог, коли ви намагаєтеся зрозуміти, як взяти під контроль рівень цукру в крові. Обмеживши споживання калорій до 850 на день, режим харчування показав дуже перспективні результати. Вживання супів та коктейлів допомогло приблизно 2000 чоловік схуднути в середньому більш ніж на 5 кг.

Що ще цікавіше, попередні дослідження показали, що майже половина тих, хто спробував дієту, вдалося звернути назад свій діабет 2 типу. Результати здивували багатьох експертів, оскільки діабет вважається довічним вироком. Режим харчування складався з пакетиків із порошком, які додавали у воду для приготування коктейлів та супів.

“Після періоду супу та коктейлю ретельно продуманий план допоможе повторно запровадити інші здорові та поживні продукти”.

Втрата ваги буде мати велике значення, щоб допомогти людям залишатися здоровими і уникнути запобіжних захворювань, а для багатьох також означатиме, що вони можуть домогтися ремісії діабету 2 типу.