Для збереження молодості потрібно частіше їсти помідори, кавуни та чорницю, розповіла лікар-гастроентеролог, терапевт Віра Самсонова. Фахівець зазначила, що для боротьби з віковими змінами у зовнішності недостатньо лише доглядових засобів.

За словами Самсонової, жодна антивікова програма не буде ефективною, якщо організм виснажений і не отримує достатньо вітамінів та мікроелементів. Поповнити дефіцити можна за допомогою правильно підібраного antiage харчування з додаванням продуктів з вмістом лікопіну, антоціанів, селену, кремнію, вітамінів С, А, Е та B7.

Фахівець порадила додавати в раціон більше чорниці, яка є багатим джерелом вітаміну С, антоціанів, антиоксидантів і має протизапальний ефект. Вона також рекомендувала їсти побільше буряків, які корисні для травлення. Серед інших корисних продуктів лікар виділила кавуни та помідори, які містять потужний антиоксидант лікопін. Кавуни корисні ще тим, що підтримують роботу нирок, уточнила Самсонова.

Лікар також рекомендувала додавати в меню кольорову, брюссельську, білокачанну капусту, броколі та кольрабі. Вона пояснила, що ці овочі багаті на антиоксиданти, які нейтралізують вільні радикали.