Дієтолог розповіла, що у червонокачанній капусті у 6 разів більше корисних речовин проти деяких видів раку. Лікар-дієтолог Ліза Афінська розповіла про користь червонокачанної капусти.

За словами лікаря, капуста — не панацея, продукт не зможе захистити від усіх хвороб та від усіх видів раку, але від пухлин молочних залоз, яєчників та кишечника це ефективний профілактичний засіб.

У порівнянні з білокачанною капустою в червонокачанній протиракових речовин глюкозинолат міститься в 6 разів більше. Дієтолог порадила їсти якнайбільше червонокачанної капусти і готувати з неї різні страви, якщо немає до цього протипоказань.

До того ж, одна з важливих властивостей цього виду капусти — більш тривале зберігання порівняно з броколі без втрати поживних речовин.

Крім того, лікар порекомендувала регулярно їсти томати, в яких містяться лікопини, що знижують ризик пухлин простати. А також оливкова олія, що забезпечує захист не тільки від раку, а й від багатьох інших хвороб.

У червонокачанній капусті у шість разів більше антиоксидантів, ніж у білокачанній. Продукт містить потенційно протиракові речовини (глюкозинолати), тому може знизити ризик кількох видів раку.