Лікар-дієтолог Євген Арзамасцев назвав продукти, які небезпечно їсти на порожній шлунок.

Лікар поінформував, що за відсутності сильного голоду натщесерце не слід вживати важку їжу – серед небезпечних у цьому випадку продуктів він назвав горіхи та гриби. Організм важко переноситиме їх, пояснив фахівець.

Також серед небезпечних продуктів для їжі натщесерце лікарем було названо такі, що містять багато спецій, пряних компонентів.

«Не варто на голодний шлунок вживати спеції, наприклад, сушене м’ясо з надлишком гострих переправ. Це також негативно позначатиметься на слизовій оболонці шлунка, дратуючи її», – повідомив Арзамасцев.

Лікар порадив уникати вживання на порожній шлунок “всього жирного, смаженого та солодкого”, а в ідеалі зовсім виключити таку їжу з повсякденного раціону. Дієтолог додав, що поїдання натщесерце солодких продуктів може за короткий термін призвести до проблем з вуглеводним обміном та появи зайвої ваги.

Свіжовижатих соків, алкоголю на голодний шлунок теж потрібно уникати. Якщо ігнорувати це правило, можна пошкодити слизову оболонку шлунка і отримати гастрит, попередив експерт.