Вчені з Університету Гріффіта в Австралії за участю колег з Оксфордського університету у Великобританії відкрили спосіб профілактики захворювань серця. Він визнаний ефективним, так як мінімізує можливість ураження серцевого м’яза і кровоносних судин.

Дослідники в ході дослідів довели, що при вживанні меншої кількості солі знижується кров’яний тиск, що сприяє здоров’ю серцево-судинної системи. В даний час країни, що розвиваються терплять значні економічні втрати внаслідок неінфекційних захворювань, які особливо б’ють по бюджету.

Кількість хвороб серця і судин зростає, що викликає занепокоєння фахівців. Вчені піддали аналізу ситуацію, що склалася в Камеруні, слідом за цим вони зробили висновок, що в даній країні кожен третій громадянин страждає від гіпертонії, що викликається надмірним вживанням солі.

Австралійські та британські дослідники рекомендують обмежити порції солі. Зменшення кількості даної харчової добавки в цілому здатне оздоровити організм і убезпечити його від ураження внутрішніх органів, особливо серця і судин.