Як правило, причиною поганого запаху з рота є ясна і зуби. Їх правильна чистка ефективно допомагає вирішити проблему, про це розповів індійський лікар, фахівець з раку порожнини рота Прерна Танеджа.

За словами експерта, при наявності смердючого дихання необхідно зрозуміти його причину, оскільки саме її усунення або корекція може найбільш ефективно допомогти в цьому випадку.

“Існують різні причини поганого запаху з рота-це може бути зубна причина або тілесна причина, тобто системна причина. Галітоз може виникати через системні захворювання, такі як діабет, проблеми з нирками і з шлунком. Крім того, неприємний запах з рота може бути результатом респіраторної інфекції”, – повідомив доктор Прерна Танеджа.

У той же час більшість випадків смороду з рота, більше 80 відсотків, як правило, пов’язані зі станом ясен і зубів. Індійський лікар назвав кілька способів вирішити проблему галітозу за допомогою їх чищення.

Чистіть зуби два рази на день. Ви повинні чистити зуби як мінімум два рази на день з інтервалом в 12 годин, підкреслює експерт. З такою звичкою зубний наліт в порожнині рота не твердне і не формується зубних каменів, що запобігає неприємному запаху з рота.

Чистіть міжзубний простір. Якщо ви просто чистите зовнішню поверхню зубів, не чистячи проміжків між ними, ми не очищаємо 40% відсотків площі поверхні зубів, говорить лікар. Слід використовувати зубну нитку принаймні один раз на день – це допомагає в зменшенні ймовірності захворювань ясен шляхом видалення частинок, застряглих між зубами.

Чистіть язик. Наш язик покритий ворсинками, які утримують бактерії, мертві клітини і частинки їжі. Якщо його не очищати, може з’являтися поганий запах. Чистка порожнини рота не завершена, якщо ви крім зубів не очистите ще й поверхню язика, зауважив Прерна Танеджа.

Полощіть рот. Індійський рекомендується ретельно полоскати рот після кожного прийому їжі, щоб ретельно очищати його від залишків, що застряють між зубами і язиком.