Вітчизняний лікар-кардіолог Юрій Конєв розповів про головні фактори, що відбиваються на метеочутливості людини. Нерідко з метеопатією стикаються літні громадяни і діти.

За словами експерта, при метеочутливості зміни відбуваються не тільки фізіологічно, але також в структурі психіки. Йдеться про грані між фізіологією, а також психологією. Чималу роль в самопочутті індивіда займає паніка, вона так само впливає на стан, як і безпосередньо стрибок тиску.

Підвищення останнього небезпеку становить для відносно невеликої категорії громадян. Найчастіше мова йде про дітей або літніх людей, але багато в чому проблему Конєв знаходить роздутою. Перепади атмосферного тиску в більшості своїй виявляються не настільки значними, щоб спровокувати гостру реакцію організму. Боротися з проблемою можна деякими препаратами, але призначати їх повинен виключно лікар.

Терапевт Людмила Лапа переконана, що до метеочутливим можна віднести всіх людей з гіпертонією або гіпотонією. Також проблема актуальна для тих, хто страждає від захворювань органів дихання.