ГоловнаНовини Здоров'яЛікар назвав небезпечні хвороби, які криються за болем в плечі

Лікар назвав небезпечні хвороби, які криються за болем в плечі

За періодичним болем у плечі можуть таїтися небезпечні хвороби, повідомив лікар-невролог і остеопат Олександр Борисичев. Серед названих їм недуг є патології серця і печінки.

Біль в плечі

Біль в плечі може серйозно порушувати звичний спосіб життя людини – заважати нормально працювати, виконувати повсякденні справи. На своїй сторінці в соцмережі лікар назвав причини, які ведуть до появи такого болю.

Умовно вони діляться на дві групи, першу складають травми і безпосередні пошкодження плечового суглоба. Другу – порушення і хвороби, які не мають прямого відношення до кінцівки, кістки.

“Якщо при огляді рух в плечовому суглобі не викликає біль, то проблема, швидше за все, не в самому плечовому суглобі”, – зауважив Борисичев.

Читайте також:  6 вітамінів для боротьби із запаленнями і рослини, які потрібно їсти

Лікар назвав простий спосіб перевірити, чи можуть таїтися за болем в плечі небезпечні недуги.

“Потрібно закинути руку за голову і спробувати намацати великим пальцем виступає сьомий шийний хребець. Якщо не відчуваєте біль, то з самим плечем все в порядку”, – уточнив він.

Спеціаліст вказав на патології, які часто таяться за болем в плечі:

  • пошкодження шийного нерва С5-С6,
  • оперізуючий герпес,
  • хвороби печінки,
  • ішемія серця,
  • синдром верхньої грудної апертури,
  • пневмонія.

Якщо домашня перевірка роботи плеча не виявила болю при русі руками, з неприємним симптомом потрібно обов’язково звернутися за обстеженням.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News