За словами експерта, обмеження кількості походів у туалет може допомогти нам зберегти наше здоров’я у доброму стані. Лікар загальної практики Тетяна Захарова підкреслила важливість опору позивам мочитися протягом ночі, щоб допомогти тренувати сечовий міхур.

Невиконання цієї вимоги може мати серйозні наслідки здоров’я.

Лікар порадила пацієнтам утримуватися від використання туалету понад три-чотири рази протягом дня.

“В ідеалі ви не повинні вставати ночами”, – пояснила експерт. “Нормальний час між походами в туалет – кожні три-чотири години протягом дня”.

Причина помірності зводиться до сигналів мозку, оскільки піддавшись бажанню пописати дуже рано, мозок тільки частіше посилає сигнали. Тим, хто відчуває непереборну потребу в сечовипусканні перед виходом на вулицю або посеред ночі, лікар радить тренувати сечовий міхур.

«Ми знаємо, що в міру того, як ваш сечовий міхур неухильно наповнюється, інтенсивність почуття потреби в сечі зростає дедалі більше. Це почуття поступово наростає, поки ми не повіримо, що ось-ось переповнимо».

Поступаючись, як тільки хвиля інтенсивності досягає свого піку, тіло не може створити опір, що може призвести до більш частих позива протягом ночі.