Вітамін D необхідний в зимові місяці, а вживання грибів допоможе вам поправитися, а також зміцнить здоров’я кишечника.

Доктор Рупі Ауйла-лікар і експерт з харчування виступає за додавання в свій раціон більшої кількості грибів, щоб поліпшити здоров’я кишечника і отримати більше сонячного вітаміну.

“Існують різні інгредієнти, які можуть поліпшити ваше загальне здоров’я, і отримання цілісних якісних інгредієнтів, таких як гриби, відмінно підходить для цього. У грибах цікаво те, що вони мають цілу низку переваг, які, я думаю, люди не усвідомлюють. І це доступно. Це один з тих дійсно нових інгредієнтів, який насправді є хорошим джерелом вітаміну D”.

Вітамін D необхідний для здоров’я, він є в дуже небагатьох продуктах, і тільки гриби – єдина рослина, який його містить. “Сонячний вітамін” – досить популярна тема в зимові місяці, тому що ми не отримуємо достатньо вітаміну D через нестачу сонячного світла, сказав доктор Рупі.

“Деякі гриби від природи багаті вітаміном D, і ви можете ще більше збагатити їх, поклавши на підвіконня ніжками вгору. Це насправді збільшує кількість вітаміну D в них”.

Але вітамін D – не єдина користь для здоров’я, яку приносять гриби. Гриби також можуть принести користь здоров’ю кишечника. Одним з цікавих властивостей грибів є те, що вони насправді дуже корисні для здоров’я кишечника.

Це пов’язано з тим, що гриби містять особливі типи волокон, які посилюють кишкові мікроби, а також містять біоактивні сполуки і антиоксиданти, які насправді дуже корисні для харчування кишечника, але це маловідомо.