Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Володимир Зайцев назвав продукти, які можна їсти на ніч, – одними з кращих він вважає сушені фініки.

Щоб вгамувати голод, який розігрався вночі і нормально заснути, можна поводити собі деякі перекушування. Зайцев назвав у бесіді з “Ньюінформ” продукти, які можна їсти на ніч – лікар порадив у таких випадках віддавати перевагу легкій їжі.

За словами медика, на ніч можна їсти зелень-листя салату, шпинат, селера. Також для перекусу перед сном підійдуть сира морква, яблуко, сушені фініки. Останні, зауважив експерт, добре насичують і засвоюються, при цьому відрізняються невисокою калорійністю.

Читайте також:  Вчені розповіли, як сидяча робота впливає на серце

Також лікар назвав продукти, які не потрібно їсти на ніч. В першу чергу, він виділив молоко. На думку Зайцева, молоко, яке ми купуємо сьогодні в магазинах, позбавлене користі, властивої натуральному продукту, одержуваному шляхом доїння. Його вживання на ніч лише спровокує бродіння, здуття, посприяє зростанню ваги.

М’ясні продукти, з’їдені на ніч, будуть заважати сну, оскільки можуть спровокувати печію – їх теж не потрібно їсти в пізній час. До того ж лікар назвав абсолютно невідповідним для нічних перекусів різні ласощі.