Ці прості продукти харчування ефективно підтримують взимку організм, якому необхідно більше енергії, щоб зігріти тіло, розповіла індійська лікарка-дієтологиня Парваті Менон.

Одним з простих, але дуже корисних взимку продуктів лікарка назвала ріпу. Коренеплід, за її словами, багатий антиоксидантами, що знижують ризик запалень і раку. Інші переваги ріпи – насиченість вітаміном К.

“Регулярне вживання цього продукту покращує здоров’я серця, зміцнює кістки і також допомагає налагодити травлення», – розповіла лікарка на порталі MSN.

Також для підтримки організму взимку медикиня рекомендує вживати фініки. До їх складу входять такі важливі для хорошого імунітету речовини, як залізо, білок, різноманітні вітаміни.

Читайте також:  Посуд для кухні: чи безпечні тефлон, фольга та пластик

Іншим простим продуктом, що допомагає зберегти здоров’я до весни, є овес.

“Вівсянка заповнює необхідність організму в цинку, який підвищує імунітет, і розчинних волокнах, важливих для здоров’я серця і травлення”, – пояснила лікарка.

Додатково доктор Менон порадила взимку налягати на капусту. Експертка назвала овочі з хрестоцвітних вкрай важливими для підтримки імунітету в період холодів – їх споживання, наприклад, допомагає запобігти захворюванню на застуду. Це пояснюється високими рівнями вітамінів С і А, якими сповнена навіть проста капуста.