Листи в зошиті, в якому буде писати школяр, не повинні бути білосніжними і глянсовими, дала пораду лікар-педіатр Валентина Антонова.

Одна з прикмет останнього місяця літа – у продажу з’являються товари для школярів. Лікар Валентина Антонова поділилася рекомендаціями про те, які зошити краще купити дітям-школярам.

При виборі зошитів для школи краще уникати покупок виробів з яскравими обкладинками, розмальованими барвистими картинками, і білосніжними сторінками, – така головна рекомендація фахівця.

За словами лікар-педіатра, різнокольорові обкладинки зошитів відволікають увагу дитини від навчального процесу. Крім того, буйство яскравих фарб на них, мелькає перед очима школяра протягом 45 хвилин уроку, – це надмірне навантаження для зору та нервової системи. У школяра, наприклад, може розболітися голова.

Антонова констатувала, що найправильніше купувати і вибирати найпростіші зошити з однотонними обкладинками пастельних, не яскравих відтінків.

Крім того, не варто брати зошити з білосніжними і глянцевими листами.

«Колір паперу, на якому буде писати дитина, дуже важливий. Білосніжні листи шкідливі для зору. Папір повинен бути матовим білим або кольору слонової кістки, сіруватим – тоді очі не будуть перенапружуватися”, – сказала лікар.

Джерело: МедікФорум