“Медичні дослідження і наука коли — небудь наздоженуть мільйони людей, які знайшли зцілення за допомогою соку селери-тих, хто виявив більше енергії і витривалості, ніж коли-небудь, вилікував як хронічні, так і гострі стани”, вважають послідовники руху Medical Medium.

Однак доктор Дебора Лі з інтернет-аптеки Dr Fox не впевнена, що в цій дієті є щось особливе.

“Медичне середовище слід привітати з тим, що вона спонукає людей споживати більше рослинної їжі, включаючи селеру, який, ймовірно, корисний для здоров’я. Однак добре відомо, що всі фрукти і овочі корисні для нашого здоров’я. Фактично, в даний час рекомендується їсти 10 порцій на день, але це не екстрасенсорика. Це здоровий глузд!”.

Читайте також:  Сон: 3 очевидні ознаки того, що у вас розлад сну

Доктор Лі, з іншого боку, вважає, що ви не можете отримати достатньо користі від соку селери, а не їсти його цілком.

Селера багата фітохімічними речовинами і, безсумнівно, має цілющі властивості, але немає ніякої користі від приготування соку замість того, щоб їсти сирої селера. Насправді приготування соку знижує вміст клітковини в селері і знижує його користь для здоров’я.

Додатково до всього, доктор Лі сказала, що м’якоть — те, що залишається від фрукта або овоча після вилучення соку — дійсно корисна, оскільки містить “велику кількість вітамінів, мінералів і найважливіших волокон”.

“Дієтологи вивчили це і виявили більшу кількість антиоксидантів у фруктових соках, де залишилася м’якоть”.

Читайте також:  Сходами корисніше спускатися, ніж підніматися