Вода з лимоном може подарувати нашому організму масу цінних переваг. І ось сім причин, за якими ми можемо щодня балувати себе цим напоєм.

1. Зволоження. Кожен день нам рекомендують вживати не менше 3-4 л води. Ця рекомендація включає всі джерела рідини, включаючи і їжу. Вода дуже корисна для зволоженості організму, але багато людей просто не люблять смак звичайної води. А якщо ми додамо в неї трохи лимона, то зробимо більш приємною на смак.

2. Відмінне джерело вітаміну C. Цитрусові начебто лимона містять масу вітаміну C, що є первинним антиоксидантом, допомагає захищати клітини від ушкоджень вільними радикалами. Вітамін C може знижувати небезпеку серцево-судинних хвороб, зменшувати артеріальний тиск, а також запобігати тривалості застуди.

3. Якість шкіри. Вітамін С, що міститься в лимоні, захищає шкіру від зморшок. Дослідження показують, що людей, які вживають більшу кількість вітаміну C уповільнюються процеси старіння.

4. Допомагає худнути. Ще ряд досліджень продемонстрував, що поліфеноли, які містяться в лимонах антиоксиданти істотно скорочують обсяги зайвої ваги, викликані жирною дієтою у мишей. Також у них підвищувалася резистентність до інсуліну.

5. Допомагає травленню. Деякі люди п’ють вранці лимонну воду в якості проносного для того, щоб запобігати запорам. Тепла або гаряча лимонна вода допоможе запустити нормальну роботу травної системи.

6. Освіжає подих. Лимон прекрасно нейтралізує неприємні запахи, і ось чому його досить часто розтирають в руках. Те ж саме відбувається в роті в тому випадку, якщо ми п’ємо лимонну воду. Це прекрасний засіб проти неприємного запаху з рота.

7. Запобігає камені в нирках. Цитрусова кислота в лимонах запобігає формуванню каменів в нирках з кальцію. Вчені рекомендують вживати більше цитрусової кислоти людям, що входять до групи ризику в зв’язку з сечокам’яною хворобою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ЛИМОНА, ПРО ЯКІ МАЛО ХТО ЗНАЄ