Трускавець – це перлина України. Мальовничий краєвид і велика кількість різноманітних цілющих джерел роблять курорт унікальним місцем для зміцнення здоров’я. Унікальний природний склад мінеральної води успішно застосовують для профілактики та лікування багатьох захворювань. Санаторії Трускавця (перелік: https://sanatorii-karpat.com/ua/sanatorii-truskavets/)надають різні оздоровчі послуги, що поєднують використання природної води та свіже повітря.

Бюджетні санаторії курорту

Трускавець готовий запропонувати широкий вибір кращих санаторіїв за доступними цінами. Недорогий відпочинок у сучасних пансіонатах легко поєднати з екскурсіями та розважальними програмами. Гостьові комплекси «Дніпро Бескид», «Арніка», «Віктор», «Алмаз», «Кристал», «Шахтар», «Аркада», «Карпати», крім прийому мінеральної води, пропонують лікувальні послуги:

 • бальнеотерапія;
 • гідротерапія;
 • лікувальний масаж;
 • озокеритові аплікації

Бюджетний відпочинок та унікальні природні місця приваблюють туристів з усіх куточків, а у вільний від медичних процедур час можна відвідати косметологічний кабінет, спортивний зал, сауну.

Особливості пансіонатів

Санаторії та гостьові комплекси Трускавця готові запропонувати оздоровчі та лікувальні процедури, пройти діагностику та просто відпочити.

санаторій арніка

Санаторій «Арніка» спеціалізується на лікуванні захворювань, пов’язаних із:

 • шлунково-кишковими захворюваннями;
 • жовчнокам’яною хворобою;
 • порушенням обміну речовин;
 • цукровим діабетом;
 • хворобами сечостатевої системи.

Їдальня пропонує дієтичне харчування згідно з порадами дієтолога, що багаторазово збільшує ефект усіх терапевтичних процедур. Готель розташований поблизу бювета мінеральних вод номер один.

Готель «Кристал» знаходиться у передгір’ї Карпат. Лісовий масив та парк із прокладеними стежками – це ідеальний бюджетний відпочинок у Трускавці. До послуг відпочивальників – різні ванни: мінеральні, вуглекислі, хвойні, скипидарні та ароматичні. Фізіотерапії та комплексні лікувальні програми. Прийом мінеральних вод, бальнеотерапія та чисте повітря благотворно впливають на весь організм.

санаторій кристал

Санаторій «Алмаз» має спільну їдальню з комплексом «Кристал», меню розроблено відповідно до кожного захворювання індивідуально. Своєї лікувальної бази пансіонат не має – всі процедури проходять у місцевій поліклініці.

Готельний комплекс «Дніпро-Бескид» розташований біля автовокзалу. Має внутрішній бювет із мінеральними водами: Нафтуся, Марія, Юзя. Особливістю санаторію є наявність фітобочок. Оздоровлення за допомогою пари допомагає очистити організм від шлаків, покращити стан шкіри, запустити процес схуднення.

Здравниця «Аркада» славиться наявністю соляної кімнати. У лікуванні застосовують гідротерапію, бальнеотерапію, лікувальний масаж та озокеритові аплікації.

Санаторій «Шахтар» – це недорогий відпочинок для всієї родини. Є діагностичний центр комп’ютерної томо- та мамографії, кабінет серцево-судинної діагностики, власний бювет, дитяча кімната та багато іншого.

санаторій шахтар

Санаторій «Віктор» пропонує широку лікувальну базу:

 • ванни, озокерит та масажі;
 • УЗД-діагностика;
 • кисневі пінки

Розроблено спеціальні лікувальні програми, власний бювет із моршинською та східницькою водою.

Пансіонат «Карпати» пропонує триразове харчування за системою «шведський стіл». Широкий вибір лікувальних програм після кваліфікованої консультації. Успішно лікують захворювання сечостатевої системи, порушення обміну речовин, травлення.

Акційні умови для пенсіонерів

Курорт пропонує додаткові знижки та програми для пенсіонерів при бронюванні номерів. Купуючи путівки до санаторію для пенсіонерів віком від 55 років та які мають посвідчення, можна розраховувати на знижки на проживання, а й додаткові заохочення у вигляді раннього поселення, екскурсії, трансфер. У таких програмах беруть участь більшість оздоровчих комплексів Трускавця. Під час оформлення необхідно вказати номер документа.

Вибір санаторію та бронювання

При виборі санаторію варто звернути увагу на місце розташування, специфіку та медичне обладнання, види харчування та наявність розвиненої інфраструктури. Коли вибір зроблено, необхідно забронювати готель на потрібну дату. Для цього треба залишити заяву на сайті або подзвонити за вказаними номерами:

 • +38 (098) 92 85 199
 • +38 (095) 34 03 682
 • +38 (03224) 7-40-47

*На правах реклами