Огірки і помідори окремо володіють багатьма перевагами для здоров’я, проте разом два продукти в кращому випадку виявляться марними. Салат з огірків і помідорів цілком здатний нашкодити організму, попереджають лікарі.

Викладач Уральського інституту фітнесу Ігор Морміль пояснив, які проблеми з організмом здатне викликати вживання салату, що поєднує огірки і помідори. За його словами, організм з такої страви не засвоїть найважливішого вітаміну С. Даним антиоксидантом повні помідори, але огірки містять компонент аскорбіназу, що розщеплює вітамін С.

“Скільки б не говорили про користь огірків і помідорів, але ці два продукти краще не змішувати. Такий овочевий салат буде в кращому випадку марним”, – зауважив лікар.

Читайте також:  Лікар попередила про небезпеку для здоров'я "домашньої їжі" з магазину

Крім того, процеси засвоєння організмом огірків і помідорів різні – це означає, що один з овочів може виявитися перевареним, а інший почне бродити в травному тракті. Подібне бродіння може негативно впливати на мікрофлору шлунково-кишкового тракту, провокувати тяжкість, метеоризм.

“Інший момент: огірки відносяться до лужних продуктів, помідори – до кислих. Їх змішання посприяє утворенню солей, здатних шкодити ниркам, печінці, провокувати їх захворювання”, – пояснив експерт.