Коли мова заходить про раціон харчування для тих, хто піклується про серце, рекомендується утриматися від червоного м’яса і їсти багато овочів. Фахівці також радять звертати увагу на склад упакованих продуктів – маркування містить інформацію, яку потрібно враховувати для здоров’я серцево-судинної системи.

В першу чергу варто подивитися на вміст натрію – його має бути якомога менше в складі, заявив американський кардіолог Даріуш Мозаффаріан. Він зазначив, що натрій змушує організм утримувати рідину, через що може підвищитися кров’яний тиск. Так збільшується навантаження на серце, передає Well + Good.

Крім того, необхідно стежити за співвідношенням вуглеводів і клітковини, вказав лікар: чим нижче, тим краще. Кардіолог пояснив, що на кожен грам клітковини має припадати не більше 10 г вуглеводів. Такі продукти, як випливає з недавнього дослідження гарвардських вчених, містять менше натрію, цукру і трансжирів.

Читайте також:  Ароматизований туалетний папір збільшує ризик виникнення семи проблем зі здоров'ям

Важливим пунктом в маркуванні є вміст жиру. Медик закликає вибирати продукти, в яких загальна кількість речовини перевищує рівень насичених жирів. Це означає, що ненасичених, корисних для серця, в їжі більше.