Бажаючим схуднути відомий експерт із здорового харчування Майкл Мослі рекомендує скоротити споживання цукру та крохмалистих вуглеводів.

Доктор Майкл Мослі поділився експертною порадою для тих, хто не залишає надії схуднути протягом літа. Щоб досягти успіхів у позбавленні зайвих кілограмів, дієтолог порекомендував скоротити або навіть виключити два продукти з раціону.

«Часто основною причиною збільшення ваги є їжа, яку ми споживаємо, та її кількість, яку ми їмо. Якщо ви відмовитеся від деяких продуктів прямо зараз, то ще зможете перетворитися на літо», – сказав експерт.

Насамперед Мослі радить мінімізувати споживання цукру – слід скоротити кількість солодких ласощів, що вживаються за тиждень. Щоб зрозуміти, скільки вони поглинаються, будь-який солодкий виріб слід записувати.

Крім того, експерт рекомендує відмовитися від готових сухих сніданків – їсти лише приготовлену їжу, яка не містить цукор. Також слід виключити солодкі напої.

Ще один продукт, який потрібно скоротити у своєму раціоні охочим схуднути, – це крохмалисті вуглеводи, каже експерт. Їхнім джерелом є так звані білі продукти.

“Спробуйте відмовитися від білих продуктів: пшеничного хліба, макаронів, картоплі та білого рису”, – порадив дієтолог.

Для скидання ваги доцільніше вживати цільнозернові продукти, наголошує медик. Замість продуктів, насичених крохмалистими вуглеводами, доктор Мослі вважає за краще їсти булгур, цільне жито, цільнозерновий ячмінь і овес, гречку. коричневий рис. Також до раціону слід включати більше бобових.