На думку дієтолога Антоніни Стародубової, щоб зміцнити серце, покращивши його захист від вікових хвороб, слід щодня з’їдати жменю горіхів.

Лікарка зауважила в інтерв’ю, що звичка регулярно з’їдати трохи горіхів сприятливо позначається на здоров’ї серцевого м’яза, і це доведений факт.

«Багато авторитетних наукових досліджень довели результативність споживання горіхів для профілактики хвороб серця», – сказала Стародубова.

Експерт пояснила, що вживання горіхів перешкоджає виникненню таких небезпечних патологій як атеросклероз, інсульт, інфаркт міокарда.

Дієтолог порекомендувала вживати 20 або 30 г різноманітних горіхів на день. Фахівець уточнила, що горіхи не повинні попередньо обсмажуватись або прожарюватись. Крім того, в них не повинно бути солі та цукру.

Стародубова додала, що горіхи забезпечують організм поліненасиченими жирними кислотами, які не здатний синтезувати самостійно. Даний тип кислот ефективно підтримує здоров’я судинної тканини, допомагає судинам залишатися еластичними. Також горіхи – це джерело вітамінів та мінералів, включаючи «серцеві» магній та калій.