Надлишок рідини, що вживається протягом дня, може шкодити організму, зокрема, він перевантажує його серцево-судинну та сечовидільну системи.

Про наслідки надмірного споживання рідини розповіла доктор медичних наук Алла Погожева. За словами експерта, рідина, котра випивається понад міру може шкодити тим, що вона підсилює розпад білка і вимивання з організму вітамінів та мікроелементів. Крім цього, з надмірним навантаженням доводиться працювати серцю, судинам і сечовидільній системі.

Алла Погожева повідомила: в середньому організм людини потребує 2,5 літрів води на добу. При цьому 1 літр він отримує з харчових продуктів, а решту – у вигляді різних джерел рідини, таких як чай, молоко, супи та інше.

Читайте також:  Шість простих способів схуднути, якщо ви тільки почали

“Лікарка наголосила, що «напої, а також кава, какао, чорний чай і інші входять в склад раціону у вигляді так званої вільної рідини, яка не міститься у твердій їжі і повинна становити 1500-2000 мл, тобто шість–вісім склянок на день”.

Експерт зазначила, що на втамування спраги у великій мірі може впливати смак напоїв. Так, натуральні морс і квас, зелений чай стимулюють посилене слиновиділення, що приглушує бажання пити.

Джерело: МедікФорум