ГоловнаНовини Здоров'яЛікар розповіла про іншу небезпечну інфекцію влітку крім коронавірусу

Лікар розповіла про іншу небезпечну інфекцію влітку крім коронавірусу

Найнебезпечнішою інфекцією літа багато впевнено назвуть коронавірус, але його епідемія відволікає увагу від інших захворювань, вважає лікар-терапевт Тетяна Романенко. Фахівчиня розповіла, що, крім короновірусу, влітку потрібно побоюватися як мінімум ангіни.

Застуда

Лікарка попереджає, що в епоху пандемії люди роблять помилку, налаштовуючись тільки на захист від однієї інфекції і забуваючи про існування інших небезпечних недуг. Романенко розповіла про іншу небезпечну інфекцію влітку крім коронавірусу.

Вона помітила: через вплив кондиціонерів і холодних продуктів, або напоїв в жарку погоду різко підвищується ризик простудних захворювань.

“Влітку особливо варто побоюватися ангіни”, – заявила медик.

Спеціаліст пояснила, що інфекція може бути викликана вірусом або бактерією стрептококом, вона провокує сильний біль в горлі, суглобові і головні болі, високу температуру. Романенко підкреслила: при появі названих симптомів необхідно звертатися до лікаря, оскільки самолікування інфекції несе певний ризик, пов’язаний з важкими ускладненнями – запаленням серця, хворобами суглобів, нирок.

Читайте також:  Вчені довели здатність аспірину прискорювати розвиток раку

Лікар розповіла, що в домашніх умовах важко визначити, викликана ангіна вірусом або носить бактеріальний характер. Прийом антибіотиків при вірусній ангіні буде марний, а для лікування бактеріальної інфекції може призначати тільки професійний медик.

Тому при виявленні у себе таких симптомів треба негайно звертатися до фахівця, резюмувала терапевтка.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News