Багато людей мають звичку класти свіже м’ясо в морозильник, але це неправильно і навіть загрожує виникненням проблем зі здоров’ям. На проблему безпечного зберігання м’яса звернув увагу єгипетський лікар Абдель-Рахман Шамс.

Як повідомляє The Times Hub, лікар Абдель-Рахман Шамс рекомендує не прибирати відразу в холодильник і тим більше в морозилку свіже м’ясо. Якщо прибрати м’ясо відразу в морозилку, воно втратить велику кількість поживних речовин, і ймовірність проблем зі здоров’ям у випадку його вживання відразу зросте, заявив експерт.

До того ж через хімічні зміни, які при цьому відбудуться, погіршаться смакові властивості продукту, збільшиться його жорсткість.

«М’ясо ідеально зберігати при низькій температурі для посилення утворення молочної кислоти, яка володіє величезною кількістю корисних властивостей, в тому числі протистоїть мікробному забрудненню, зберігає поживну цінність продукту», – пояснив лікар.

Рекомендація єгипетського спеціаліста така: спочатку м’ясо слід прибрати в холодильник, залишивши його на день або кілька годин при температурі 7 ° C., а потім упакувати в пакети, бажано максимальної товщини, щоб забезпечити належне охолодження продукту всередині і зовні.

Водночас у публікації зазначається, що надлишок молочної кислоти може бути дуже шкідливий: при її патологічно високих концентраціях у крові підвищується ризик лактоацидозу, порушення обміну речовин.