ГоловнаНовини Здоров'яЛікар розповів, як правильно і безпечно для здоров’я зберігати м’ясо

Лікар розповів, як правильно і безпечно для здоров’я зберігати м’ясо

Багато людей мають звичку класти свіже м’ясо в морозильник, але це неправильно і навіть загрожує виникненням проблем зі здоров’ям. На проблему безпечного зберігання м’яса звернув увагу єгипетський лікар Абдель-Рахман Шамс.

Заморожене м'ясо

Як повідомляє The Times Hub, лікар Абдель-Рахман Шамс рекомендує не прибирати відразу в холодильник і тим більше в морозилку свіже м’ясо. Якщо прибрати м’ясо відразу в морозилку, воно втратить велику кількість поживних речовин, і ймовірність проблем зі здоров’ям у випадку його вживання відразу зросте, заявив експерт.

До того ж через хімічні зміни, які при цьому відбудуться, погіршаться смакові властивості продукту, збільшиться його жорсткість.

Читайте також:  Визначено ягоду, яка здатна швидко вивести токсини і зайвий цукор

«М’ясо ідеально зберігати при низькій температурі для посилення утворення молочної кислоти, яка володіє величезною кількістю корисних властивостей, в тому числі протистоїть мікробному забрудненню, зберігає поживну цінність продукту», – пояснив лікар.

Рекомендація єгипетського спеціаліста така: спочатку м’ясо слід прибрати в холодильник, залишивши його на день або кілька годин при температурі 7 ° C., а потім упакувати в пакети, бажано максимальної товщини, щоб забезпечити належне охолодження продукту всередині і зовні.

Водночас у публікації зазначається, що надлишок молочної кислоти може бути дуже шкідливий: при її патологічно високих концентраціях у крові підвищується ризик лактоацидозу, порушення обміну речовин.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News