Солодке не треба їсти щодня, але якщо відмовитися від такої звички не виходить, то обов’язково слід займатися фізичними вправами, які допомагають «спалювати» калорії. Поради лікарів-ендокринологів про це опублікувало РИА Новости.

Лікар-ендокринолог Гагік Галстян зазначив, що відмова від щоденного вживання солодкого – це хороша профілактика цукрового діабету.

За словами фахівця, від легко засвоюваних вуглеводів бажано відмовитися зовсім, цю ж пораду дають також онкологи і кардіологи.

«Потрібно по можливості відмовитися. Зрозуміло, що це не означає відмови на 100% часу протягом усього подальшого життя. Але в повсякденному житті все ж краще відмовитися від солодкого, кожен день не їсти», – поділився рекомендацією Гагік Галстян.

Експерт підкреслив, що люди часто не підозрюють, що хворі на цукровий діабет та захворювання виявляється у них вже на стадіях ускладнення. Також за словами Галстяна, на розвиток цукрового діабету можуть вплинути не тільки фактори харчування, але і генетика, стреси, рівень рухової активності.

У свою чергу, інший експерт, директор інституту діабету НМИЦ ендокринології Шестакова Марина розповіла, що людям, які не можуть відмовитися від солодкого, необхідно займатися фізичною активністю, щоб спалювати отримані калорії.

«Головне, щоб енергію і кілокалорії, які ви отримали з солодкою або жирною їжею, ви витратили»,- констатувала фахівець.

Джерело: МедікФорум