Останні наукові дослідження переконливо доводять важливість вітаміну D для організму і здоров’я людини. Восени достатня кількість цього вітаміну в організмі має особливе значення , адже його недолік , на думку вчених , стає причиною того , що ми позбавляємося захисних ресурсів і стаємо схильні до хвороб і депресії.
 
Як вчені з Університету Копенгагена в Данії прийшли до висновку , що вітамін D стимулює Т -клітини посилювати захисні сили організму. У свою чергу , якщо організм відчуває нестачу вітаміну D , це не дозволяє Т- клітинам акумулювати внутрішні сили для боротьби з вірусними інфекціями , які в нього проникають . Також , якщо Т -клітини пасивні, вітамін D активізує їх , після чого ці бійці з інфекціями знаходять і знешкоджують патогенні мікроорганізми , що потрапили в організм.
 
Тому напередодні зими було б корисно перевірити , чи вистачає вашому організму важливого вітаміну. Данські дослідники впевнені , що він покращує стан імунної системи , роблячи її готовою і добре пристосованою для боротьби з різними інфекційними захворюваннями , включаючи грип .
 
Дослідники впевнені , що таке відкриття допоможе багатьом людям поліпшити стан імунної системи для боротьби з різними інфекційними захворюваннями , включаючи грип . Учені підкреслюють , що давно знали про важливість вітаміну D для засвоєння кальцію , і що їм відомі факти того , як регулярне вживання цього фітаміна допомагало поліпшити стан пацієнтів , що страждають різними онкологічними захворюваннями і розсіяним склерозом.

«Проте до сьогоднішнього дня ми не здогадувалися , наскільки важливим даний вітамін є саме для імунної системи людини , дозволяючи їй справно працювати і захищати організм від різних інфекційних захворювань » , – резюмували дослідники.

 
Показовими в цьому світі і результати роботи вчених з Університету Чикаго в США . У ‘оде свого дослідження вони переконалися в тому , що щоденне вживання вітаміну D допомагає багатьом людям позбутися депресії .