67% жінок час від часу імітують оргазм, а 25% роблять це кожен раз. І все через жахливу неписьменність в усьому, що стосується жіночої сексуальності. Ми обрали 5 стійких міфів про оргазм (хоча насправді їх 105) – щоб ви змогли увійти в щасливі 23%, яким не доводиться прикидатися.

1. Інструкції в журналі навчать робити жінці приємно

У кожної жінки нервові закінчення нерівномірно розподілені в п’яти ерогенних зонах: вході у піхву, шийці матки, кліторі, анусі і промежині. Відповідно, в одних жінок чутливіша область клітора, в інших – шийка матки.

Тому інструкції з глянцю за типом «рухайся вправо, а потім вліво під кутом в 30 градусів» практично марні. Одній жінці такі дії можуть доставляти фантастичне задоволення, а в інших викликає нудьгу.

Проблеми в ліжку

Звичайно, чоловікам можна пробувати поради з журналів. Тільки все одно доведеться підлаштовуватися під анатомічні особливості дівчат. Ну, або вона сама знає, що їй потрібно для оргазму, і скаже вам про це. Але тоді треба слухати її, а не гуру з глянцевих журналів.

2. Тривалі моногамні відносини вбивають оргазм

Насправді, все навпаки. Чим більше жінка звикає до чоловіка, тим більше у неї шансів на оргазм. По-перше, постійному партнерові вона більше довіряє. По-друге, чоловікові потрібно час, щоб навчитися доставляти їй задоволення. Тому що, як ми знаємо з попереднього пункту, всі жінки різні. Те, що завжди спрацьовувало з іншими партнерками, у нової дівчини викликає позіхання.

3. Розслаблення – це важливо

Стільки років нам повторювали, що для досягнення оргазму жінка повинна повністю розслабитися. Але останні дослідження доводять зворотне: все вийде набагато краще, якщо жінка перед сексом буде перебувати в стані активності.

Так що геть гарячу ванну і масаж, краще сходіть разом на пробіжку. Або подивіться страшний фільм.

Фільм жахів

Справа в тому, що організм жінки перед сексом запускає ті ж процеси, що і під час стану «бий або біжи» (реакції на стрес). М’язи починають скорочуватися, артеріальний тиск підвищується, частішає серцебиття. Тому жінка на все реагує більш бурхливо і стрімко. І на ласки партнера теж.

4. Жіночий оргазм завжди видно

Насправді, жінка не завжди кричить і звивається. Іноді виявити ознаки оргазму досить складно. Його видають прискорене серцебиття, скорочення м’язів щиколоток, пальців ніг і піхви (але їх теж може бути ледве видно), розширення зіниць і пульсація клітора. І, нарешті, жінка від оргазму може спітніти.

5. Швидше за все призведе до оргазму вагінальний секс

Найстрашніший і живучий міф створив Зигмунд Фрейд. Він висунув гіпотезу, що кліторальний оргазм властивий тільки юним дівчатам, які жодного разу не були з чоловіком. А як тільки жінка починає займатися вагінальним сексом, стимуляція клітора їй стає не потрібна.

секс

Всіх, хто не отримував оргазм від проникнення, батько психоаналізу назвав фригідними. Вчені ще 60 років тому довели, що жіночим оргазмом править клітор, але міф все ще живе.

За словами австралійських вчених, лише 50% жінок отримували оргазм від вагінального сексу. Від ласк руками + вагінального сексу – 71%. Кунілінгус + ласки руками + вагінальне проникнення довели до оргазму 86% жінок.

До речі, всі ці правила діють незалежно від віку жінки. І після клімаксу можна отримувати оргазм.