Кожна четверта людина змінює партнера у фантазіях, а більше 45% подружжя вирішуються на зраду в реальності. Про те, чому так відбувається, фахівці розповіли на сторінках видання «OaNews».

Зокрема, фахівці пов’язують факт подружньої невірності з захопленням якою-небудь новою людиною. Вони відзначили, що безліч шлюбів в наш час створюються не з любові, а в силу тиснучих умовностей – наприклад, бажання батьків, або вагітності у жінки. Подружжя, чий шлюб склався таким чином, часто виявляються схильними до зрад з людиною, яка виявилася симпатичною саме через свою новизну і відмінність від партнера, пояснили експерти.

Іншою поширеною причиною адюльтерів, на їх думку, є незадоволеність інтимним життям, що спонукає до пошуку гострих відчуттів в ліжку на стороні. Ще один значний фактор – відсутність взаємності у почуттях. У цьому випадку одне з подружжя починає зраджувати, оскільки не знаходить відгуку своїм емоціям з боку другої половинки.

Читайте також:  Пити вчорашній чай не можна

Також серед найбільш частих причин причин для зради лікарі назвали заповнення, для якого характерне прагнення людини шукати відсутню йому ніжність або піклування.

Крім цього, зрада нерідко стає фактом відплати подружжю за заподіяні образи або холодність.

Джерело: MedikForum