Лікарі назвали 8 неявних причин росту у жінок живота, щоб допомогти їм зберегти струнку фігуру. Дотримання принципів правильного харчування і регулярне виконання фізичних вправ в прагненні схуднути можуть привести до зворотного результату.

Лікар-гінеколог Євгенія Пекарєва розповіла, що деякі люди відчувають постійний голод через незбалансоване вироблення гормонів. Наслідком чого стає утворення жирової тканини в області талії. Через ці відкладення зменшується виробництво лептину, що пригнічує апетит шляхом впливу на центр голоду в головному мозку. Особливий вид ожиріння зі збільшенням обсягу живота виникає при порушенні функціонування надниркових залоз, яєчників і щитовидної залози.

Нерідко талія збільшується через водянки і гінекологічних хвороб, при хронічному стресі і дефіциті сну. При цьому виробляється кортизол, завдяки якому людина відчуває голод. У жінок віком старше 45 років скорочується кількість естрогену в організмі і сповільнюється метаболізм. Це сприяє набору маси і переїдання.

Дієтолог Анна Лис заявила, що навіть корисні продукти харчування, голодування і заняття спортом можуть привести до збільшення об’єму талії. Рослинна їжа не завжди приносить користь. Овочі та фрукти теж не можна вживати в надмірних кількостях. В іншому випадку людина може поправитися.

Однак і на великий дефіцит поживних речовин при виконанні фізичних вправах організм реагує, як на стрес, починаючи накопичувати жир. Тому оптимальний варіант при бажанні знизити масу тіла – це забезпечити незначну нестачу калорій і займатися спортом.

Джерело: actualnews