Євген Комаровський розповів про фактори, що підвищують ризик раннього інсульту. За словами доктора, люди, які мають шкідливі звички і зайву вагу, можуть зіткнутися із захворюванням в 30 років.

Комаровський повідомив про відсутність аналізів, які допомагають визначити ймовірність розвитку інсульту. При цьому є фактори, що підвищують ризик виникнення цієї недуги.

Наприклад, куріння, вживання спиртних напоїв, зайва вага і гіподинамія, що супроводжується зниженням фізичної активності, провокують інсульт у молодих людей.

Доктор порекомендував бажаючим попередити розвиток захворювання відмовитися від шкідливих звичок і переглянути свій спосіб життя. Комаровський додав, необхідно вчасно проходити обстеження у лікарів.

Читайте також:  Вживання більше двох порцій алкоголю на день призводить до тяжкої гіпертонії

“Рекомендується стежити за артеріальним тиском, і показниками цукру в крові», — повідомив лікар. Також важливо контролювати відсутність в організмі дефіциту рідини. “Під час перебування в жаркому кліматі на відпочинку при підвищеній пітливості потрібно пити багато води”, — повідомив доктор телеведучий.

Варто нагадати, нещодавно Комаровський розповів про можливу причину відмови від відвідування дитячого садка. Лікар повідомив батькам, що при виникненні ГРВІ з ускладненнями у дітей краще їх не водити в дошкільний заклад.