Вживання мандаринів в надмірній кількості може сприяти розвитку алергічних реакцій і захворювань ШКТ.

Лікарі закликали українців не зловживати мандаринами, про це повідомляє РИА Новости. За словами медиків, мандарини прийнятні в щоденному раціоні, але їх добова кількість повинна обмежуватися чотирма фруктами середньої величини.

“У такій кількості, якщо немає алергії або індивідуальної непереносимості, цитрусові принесуть тільки користь. В мандаринах, як в м’якоті, так і в кірках, міститься багато антиоксидантів, що володіють потужною протизапальною дією”, – заявила лікарка-дієтологиня Тамара Прунцева.

Експертка додала, що вживати мандарини найкраще до настання вечора, при цьому є їх натщесерце категорично не можна.
Інша фахівчиня, лікарка-дієтологиня Олена Тихомирова, нагадала, що взимку організму людини, як правило, не вистачає вітамінів.

Мандарини є прекрасним вибором для рішення даної проблеми: вони низькокалорійні, але одночасно багаті вітамінами, в тому числі вітаміном С, одним з головних помічників імунітету в сезон застуд і грипу, пояснила дієтолог.

Лікарі зійшлися на думці, що зловживання мандаринами може сприяти розвитку алергічних реакцій, здуттю живота та загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, оскільки фрукти містять велику кількість клітковини.

Джерело: МедікФорум