Фахівці розповіли, як можна без допомоги фармацевтичних засобів поліпшити чоловічу потенцію. Лікарі назвали трави, доступні більшості українських чоловіків.

Фахівці відзначають, періодично кожен чоловік може зіткнутися з статевим безсиллям. Причини цього можуть бути різні, але частіше всього – це неправильне харчування, гіподинамія, викликана зниженням фізичної активності, а також стреси. Доктор медичних наук Валентин Прозоровський переконаний, повернути сексуального потягу можна застосовувати різні трави, деякі з яких можуть стати повсякденними в раціоні.

В першу чергу мова йде про петрушку, в якій міститься у великій кількості вітамін C. Завдяки ньому можна вирішити чоловічі проблеми.

Також ефективним засобом, що поліпшує потенцію, вважається Іван-чай. Ця рослина впливає на ендокринну систему, збільшуючи вироблення тестостерону.

Для профілактики порушень даного характеру допоможе екстракт горянки стрілолистої, що поліпшує активність сперматозоїдів і підвищує статевий потяг. Серед екзотичних трав експерт пропонує звернути увагу на рослину гінкго білоба, що насичує кров киснем і збільшує приплив крові до органів тазу.

Проте, лікар не рекомендує приймати дані трави в якості засобу, здатного позбавити людину від існуючої проблеми. В першу чергу потрібно звернутися до медиків і отримати діагноз, так як самолікування може привести до подальшого розвитку недуги і загострення захворювання. Перш, ніж приймати трави, необхідно отримати консультацію у професіонала.