Жир – наш головний друг в боротьбі за красиву фігуру і міцне здоров’я!

Здоров’я, гарна фігура, енергія — для всього цього нашому організму необхідні корисні жири. Мононенасичені, з високим вмістом омега-3 — їх варто їсти якомога частіше, в ідеалі — кожен день. Ми відібрали продукти, в складі яких особливо багато корисних жирів-швидше додавайте їх в свій раціон!

Оливки

Ці маленькі чорні ягоди на 90% складаються з жиру, але це дуже корисний і здоровий жир. Крім того, в маслинах багато клітковини, якої ніколи не буває багато — ще один привід додавати їх в салати, до гарніру або їсти їх просто так, наприклад, з підсушеним хлібом і часником.

Авокадо

Цей овоч незамінний для всіх, хто піклується про здоров’я серця і судин. Крім омега-3, які підтримують еластичність і молодість судин, в авокадо багато калію, необхідного для здоров’я серця, а також вітамінів групи В, вітаміну F і K. Крім того, авокадо допомагає підтримувати здоровий рівень артеріального тиску — ще одна причина їсти його кожен день.

Лосось

Нежирний білок і здоровий мононенасичений жир — практично ідеальне поєднання, яке робить лосось ефективним засобом боротьби з внутрішніми запальними процесами, а також хронічними захворюваннями. Одна-дві порції цієї корисної риби в тиждень – те, що треба для здоров’я і довголіття.

Сир

Всього кілька порцій сиру в тиждень здатні майже вдвічі знизити ризик інсульту та інфаркту — це результати минулорічного дослідження. Головне, стежте за тим, щоб сир був зроблений з натурального жирного молока без додавання рослинних жирів. А якщо їсти сир разом з оливками або маслинами, вийде подвійна користь!

Продовження на наступній сторінці: 1 2