Лікарі зі США Френк Ху, Чіка Анекве та Хічам Скалі назвали звички, які непомітно руйнують здоров’я. Відмовившись від них, можна збільшити тривалість життя і стати стрункішою.

До списку звичок, що непомітно руйнують здоров’я, потрапило вживання великої кількості солодощів. Багаті цукром продукти можуть порушити обмін речовин, спричинити ожиріння, діабет та інші хвороби.

Лікарі назвали шкідливою звичкою малорухливий спосіб життя. В умовах прийому великої кількості цукру відсутність фізичного навантаження збільшує ризик виникнення проблем із серцем та кровоносної системи.

За допомогою аналізу інформації медичних закладів лікарі дізналися, що у ласунів вища ймовірність злікувати з інсультом та інфарктом.

Американські лікарі визнали шкідливою звичкою зневажливе ставлення людей до наявності вісцерального жиру в області талії. Через це зростає ризик розвитку діабету, астми, хвороб печінки та зниження розумових здібностей.

Ожиріння значно скорочує тривалість життя. Багато проблем зі здоров’ям можна вирішити шляхом регулярного виконання фізичних вправ та складання правильного раціону.