ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі перерахували корисні властивості чорного винограду

Лікарі перерахували корисні властивості чорного винограду

Лікарі розповіли про важливість вживання чорного винограду і перерахували його корисні властивості. Даний продукт є джерелом великої кількості вітамінів, мінералів і мікроелементів, а тому він необхідний як додаткове джерело, що сприяє оздоровленню організму.

Виноград

Включення в раціон винограду в сирому вигляді і в якості соків та екстрактів призводить до поліпшення балансу цукру в крові, налагодження рівня інсуліну і підвищення чутливості до нього. Також завдяки вмісту в даному продукті фітохімічних речовин знижується ризик розвитку серцевих недуг. Регулярне вживання ягоди корисне тим, хто хоче поліпшити мозкову діяльність, пам’ять і концентрацію.

Плоди чорного винограду містять в собі і кверцитин, який є одним з фітонутрієнтів, важливий внаслідок його протизапальних і антиоксидантних властивостей. Як показав проведений дослідниками експеримент, він сприяє зниженню ризику виникнення тромбу. Чорний виноград дуже корисний і завдяки флавоноїдам – чим їх більше, тим темніша і соковитіша ягода. Звернути увагу варто також на кісточки продукту. Їх екстракт позитивно впливає на кровоносні судини, шкіру і волосся.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News