Дослідники дізналися, що снідати у вихідні о 10-11 годині ранку — шкідливо. Пізніший час прийому їжі впливає на вагу.

Вважається, що в суботу та неділю людина вважає за краще поспати довше. Тому час сніданку в ці дні переноситься на більш пізній термін — 10 або 11 годин ранку. З понеділка по п’ятницю більшість людей вважають за краще снідати між 7 і 8 годинами ранкового часу.

Завдяки новому дослідженню вдалося дізнатися, що звичка відкладати сніданок на потім може бути шкідливою для здоров’я, а саме — можливий набір надмірної ваги. На думку вчених, необхідно правильно розставляти акценти на своєму харчуванні, стежити не тільки за кількістю калорій, а ще й за часом, коли вони споживаються.

Якщо людина змістить свій сніданок на три з половиною години, то індекс маси її тіла, відповідно, збільшиться на 1,3 пункти. Як виявилося, режим харчування безпосередньо впливає на появу жиру навколо талії. Це пов’язано з тим, що людський організм не пристосований переробляти їжу з мінливим графіком.

У людей існують циркадні ритми, що готують метаболізм розщеплювати їжу в певні відрізки часу. Якщо у людини змінюється час прийому їжі, то метаболізм перестає працювати злагоджено. Через це з’являється зайва вага.