Для підтримки здоров’я людей, яким вже за 50 років, важлива не лише профілактика, а й рання діагностика захворювання. Однак є популярні поради, які необхідно ігнорувати.

Щодня приймати аспірин

Лікарі розповіли, що тривалий прийом аспірину для запобігання проблемам із серцем уже не є актуальним способом. МОЗ США попереджає, що подібна профілактика має строго відбуватися під наглядом лікаря. При цьому це лікування вже не входить до переліку стандартних медичних рекомендацій.

Виняток вуглеводів із раціону

Вуглеводи бувають різні. Корисні вуглеводи потрібні людям віком понад 50 років. До них відносяться висівки, овес, горох, сочевиця, квасоля, яблука, цитрусові, ягоди, гречка, ячмінь та бурий рис. Ці продукти допоможуть отримати паливо для фізичних вправ. Тому дієтолог Едвіна Кларк радить позбутися лише швидких вуглеводів та шкідливої ​​їжі, пише портал ETNT.

Добавки та вітаміни

Якщо у людини правильний раціон, то вона не потребує добавки. Медики наголошують, що вітаміни не допоможуть виправити наслідки нездорового способу життя. Лікар Пітер Коен із Гарвардської медичної школи заявляє, що добавки можуть заповнити лише невеликий дефіцит. Однак дієта з великою кількістю овочів та фруктів забезпечує організм усіма необхідними вітамінами та мінералами.

Денний сон

Лікар Сюзанна Бертіш стверджує, що понад 40% людей похилого віку мають хронічні проблеми зі сном. Найчастіше вони не діагностуються. За її словами, денний сон може стати на заваді нічному. Якщо ви хочете спати протягом дня, але при цьому регулярно добре спите вночі, це привід для звернення до фахівців. Вона виключає, що є ймовірність порушень роботи організму.

Уникати жири

Експерти впевнені, що корисні жири можуть запобігти захворюванням серцево-судинної системи та інсульту. Ненасичені жири містять більше калорій. Однак вони важливі для серцево-судинної системи. Можна включити в раціон авокадо, оливкову олію, горіхи та не переживати за здоров’я.