Психологи з’ясували, що чоловіки і жінки по-різному сприймають слово зрада і те, що саме воно означає. Представники обох статей розповіли, які дії своїх партнерів вони вважають однозначною зрадою.

Нове дослідження, проведене австралійським сайтом знайомств, показало, що подружні зради зовсім не обмежуються сексуальними контактами з сторонніми людьми. Насправді, більше половини австралійських чоловіків і жінок як пояснення слова зрада назвали емоційну прихильність до своєї половини до іншої людини, як найвищу форму невірності. При цьому у чоловіків і жінок виявилися свої власні специфічні погляди на те, що взагалі варто вважати подружньою зрадою.

Трохи більше 40% респондентів вважають, що відправка фотографій в оголеному вигляді кому-небудь ще, крім свого партнера, вже є формою зради. Приблизно така ж кількість вважають зрадою посилку різного роду слизьких текстових повідомлень еротичного змісту. Хоча збереження нормальних відносин з колишнім партнером ніяк не назвеш зрадою, велике значення має їх інтенсивність. Якщо ваш чоловік або партнер занадто часто і багато спілкується зі своєю колишньою, то це може вважатися однією з форм зради. Принаймні, для кожного третього учасника опитування. Також кожен третій вважає зрадою розміщення анкети на сайті знайомств, якщо людина вже складається в стійких відносинах.

Для 20% жінок флірт їх чоловіка з якоюсь іншою жінкою вважається зрадою. А для чоловіків зрадою може бути те, коли партнерка фантазує під час сексу про якогось іншого чоловіка. 20% жінок назвали зрадою факт вечері в ресторані свого чоловіка з якоюсь іншою жінкою, якщо тільки це не викликано діловою необхідністю.