ГоловнаНовини Здоров'яЧоловіки і жінки вважають зрадою різні речі

Чоловіки і жінки вважають зрадою різні речі

Психологи з’ясували, що чоловіки і жінки по-різному сприймають слово зрада і те, що саме воно означає. Представники обох статей розповіли, які дії своїх партнерів вони вважають однозначною зрадою.

причини подружніх зрад

Нове дослідження, проведене австралійським сайтом знайомств, показало, що подружні зради зовсім не обмежуються сексуальними контактами з сторонніми людьми. Насправді, більше половини австралійських чоловіків і жінок як пояснення слова зрада назвали емоційну прихильність до своєї половини до іншої людини, як найвищу форму невірності. При цьому у чоловіків і жінок виявилися свої власні специфічні погляди на те, що взагалі варто вважати подружньою зрадою.

Трохи більше 40% респондентів вважають, що відправка фотографій в оголеному вигляді кому-небудь ще, крім свого партнера, вже є формою зради. Приблизно така ж кількість вважають зрадою посилку різного роду слизьких текстових повідомлень еротичного змісту. Хоча збереження нормальних відносин з колишнім партнером ніяк не назвеш зрадою, велике значення має їх інтенсивність. Якщо ваш чоловік або партнер занадто часто і багато спілкується зі своєю колишньою, то це може вважатися однією з форм зради. Принаймні, для кожного третього учасника опитування. Також кожен третій вважає зрадою розміщення анкети на сайті знайомств, якщо людина вже складається в стійких відносинах.

Читайте також:  Три важливі речі, які захистять від болю в спині

Для 20% жінок флірт їх чоловіка з якоюсь іншою жінкою вважається зрадою. А для чоловіків зрадою може бути те, коли партнерка фантазує під час сексу про якогось іншого чоловіка. 20% жінок назвали зрадою факт вечері в ресторані свого чоловіка з якоюсь іншою жінкою, якщо тільки це не викликано діловою необхідністю.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News