Лікарі розповіли про корисні властивості сиру та порадили їсти його у першій половині дня. За словами медиків, час прийому цього продукту має важливе значення.

Лікарі зазначили, що кисломолочний сир має високий інсуліновий індекс. Через це даний продукт стимулює синтез гормону щитовидної залози. З цієї причини у людини виникає голод. Вранці рецептори інсуліну менш чутливі, ніж увечері. З’їдений на ніч кисломолочний сир може розпалити апетит. При вживанні їжі перед сном підвищиться ризик ожиріння. Тому кисломолочний сир розумніше їсти з ранку разом повільними вуглеводами. Найкраще підійдуть хліб та овочі.

Лікарі рекомендували вживати чай через годину після прийому сиру. Справа в тому, що згаданий напій містить тіамін, здатний робити марними поживні речовини. Якщо запивати сирники чаєм, то кальцій, що міститься в них, не засвоїться організмом. У результаті людина просто насолодиться смачною їжею, але не отримає від неї користі.

Сир не можна включати до раціону за наявності алергії на молочний білок і у разі хвороб нирок. Велика кількість протеїну перевантажить систему виділення. Обмежувати прийом сиру потрібно людям з ожирінням та атеросклерозом.