ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі пояснили, як позбутися відразу від трьох причин серцевого нападу

Лікарі пояснили, як позбутися відразу від трьох причин серцевого нападу

Серцевий напад можна запобігти, якщо подбати про серцевому м’язі. Основною причиною потенційного смертельного результату є ішемічна хвороба серця – стан, при якому артерії, що постачають кров’ю м’язи, забиваються жировими відкладеннями. Тоді серцевий м’яз відчуває нестачу кисню, що і призводить до летального результату.

Серцевий напад

У числі причин, які порушують роботу серця, вчені виділяють підвищений артеріальний тиск. Це додаткове напруження серця не приносить йому ніякої користі. У довгостроковій перспективі воно робить його тільки слабкіше. Тому важливо стежити, щоб тиск завжди було нормальним.

Не менш небезпечний для серця холестерин. Ця воскоподібна жироподібна речовина виробляється в печінці і міститься в певних продуктах, які ми вживаємо в їжу. Ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ) вважаються «поганим» холестерином, так як вони можуть прилипати до стінок артерій. Це призводить до їх звуження і може знизити приплив крові до серця. Щоб запобігти цьому, слід уважно ставиться до свого раціону і дотримуватися збалансовану дієту.

Читайте також:  Дієтологи виявили новий принцип здорового харчування

Діабет означає, що в кровотоці присутній надлишок цукру. І він також може нашкодити артеріям, повідомляє Express. У боротьбі з цукровим діабетом теж важлива дієта.

Як відзначають лікарі, вищеназвані захворювання, які підвищують ризик серцевого нападу, найчастіше пов’язані з надмірною вагою. Таким чином, логічно, що підтримка здорової ваги (або зниження ваги при необхідності) є відмінною мірою профілактики ішемічної хвороби серця.

Щоб схуднути, необхідно спалювати більше калорій, ніж ви їсте. Цього можна досягти, вживаючи менші порції і вибираючи «нежирну низькокалорійну їжу». З точки зору дієти рекомендується вживання свіжих фруктів, овочів і цільнозернових продуктів. Також рекомендується замінити солодкі напої водою і більше часу приділяти спорту.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News