Підтримка здорового способу життя, включаючи збалансоване харчування, має вирішальне значення для продовження людського життя. Вчені розповіли, як жити довго і захистити себе від симптомів серцевого нападу.

Ключем до довголіття може бути здорове, збалансоване харчування, що включає, принаймні, п’ять порцій фруктів і овочів щодня, а також регулярні фізичні вправи. Але дослідники також стверджують, що людина може збільшити тривалість життя, перекушуючи ягодами щоразу, коли з’являється відчуття голоду.

Ягоди – один з кращих видів їжі для захисту серця, на думку дієтологині Джульєтти Келлоу і дієтологині доктора Сари Брюер. Ці продукти повні антиоксидантів, які були пов’язані з широким спектром серцево-судинних поліпшень. Ягоди також є одним з видів харчування “супергрупи”.

Читайте також:  На випадання волосся впливають три ключові причини

Кожен повинен прагнути з’їдати не менше трьох порцій ягід щотижня, так як це може знизити ризик серцевого нападу, додали лікарі. “Всі ягоди хороші для вас-яскраві сині, пурпурні і червоні кольори цієї супергрупи вказують на те, що вони насичені антиоксидантами, що борються з ушкодженнями”, – цитує їх Express.

Ягоди особливо ефективні при захисті від раку молочної залози, товстої кишки і стравоходу. Для ще більшої поживної дії ягоди радять зберігати в холодильнику, щоб вони підтримували високий рівень вітаміну С.