Сиве волосся на голові не завжди сигналізує про старість. З цією проблемою часто стикаються молоді люди. Забарвлення та висмикування знебарвленого волосся не допоможуть вирішити проблему, стверджує лікар-косметолог та трихолог Анастасія Курська.

Зазвичай волосся починає сивіти після 40 років, але до ранньої сивини відноситься знебарвлення волосся у віці до 30. З віком кутикули волосся стає більш тонким і позбавляються свого захисного бар’єру. Сиве волосся тонке, грубе, погано піддається укладання і легко ушкоджується, пояснила фахівець.

Передчасна втрата пігменту у волоссі може бути обумовлена кількома факторами:

  • сильним стресом
  • проблемами зі здоров’ям
  • залізодефіцитною анемією
Читайте також:  Коли екран телефону може принести користь організму

Відновити колір посивілого волосся вже не можливо. Однак можна зробити так, щоб решта волосся не втратила свій природний пігмент. Найкраще звернутися до трихолога, щоб разом з’ясувати причини ранньої сивини.

Уповільнити цей процес можна за допомогою масажу голови, який покращить кровообіг, косметичних засобів на основі екстракту червоного перцю, а також за допомогою мезотерапії та плазмотерапії. Ці процедури покращують якість волосся, стимулюють їх зростання, зміцнюють і роблять здоровим.

А ось висмикування сивого волосся – сумнівна процедура оздоровлення, так як це може тільки прискорити процес знебарвлення волосяного покриву на голові. Видалення сивого волосся механічно вкорочує фазу росту волосся. На його місці з’являється друге таке ж волосся, але вже з менш тривалим життєвим циклом.

Читайте також:  Як досягти оргазму жінкам

Інша проблема, пов’язана з волоссям, – це їх рясна випадання. Щодня людина повинна втрачати до 100 волосся, але якщо вам здається, що на гребінці їх залишається занадто багато, варто звернутися до фахівця. Можливо, випадання пов’язане з неправильним шампунем чи дефіцитом корисних елементів в організмі.