Давно відомо, що сливи вважаються дієтичним продуктом, що має лікувальні властивості. Лікарі розповіли, що сливовий сік приносить незаперечну користь організму.

Фахівці розповіли, що сливовий сік може допомогти при різних захворюваннях та застудах. Експерти зазначили, що продукт буде корисний людям, які страждають на гіпертонічні захворювання, радикуліт, проблеми з травленням. Не менш корисний сливовий сік людям, у яких болючі ясна. Допомагає напій при кашлі та ангіні, також ефективний при токсикозі під час вагітності.

Сливи характеризуються жовчогінними та сечогінними властивостями, посилюють перистальтику, покращують травлення, також виводять зайву воду та солі їх організму. Експерти зазначають, що при вживанні слив та сливового соку вранці натще, людина зможе очистити організм. Вони сприятливо позначаються на печінці, зокрема при неінфекційних гепатитах.

Зливи, особливо темних сортів, містять велику кількість вітаміну В2, який необхідний для зміцнення нервової системи та покращення білкового обміну. Також у плодах міститься вітамін Р, що сприяє зміцненню кровоносних судин та зниженню тиску.

Експерти провели дослідження, в ході яких підтвердилося, що сливи допомагають виводити з організму холестерин, тому вони показані людям, які страждають на атеросклероз, захворювання жовчного міхура і гіпертонії.