Фахівці перерахували поширені помилки, які можуть зіпсувати корисні страви. Вони здатні навіть стати причиною хронічних захворювань, повідомляє видання Al Araby.

Якість їжі може відчутно вплинути на здоров’я людини. Тому експерти радять не їсти пересмажене м’ясо. Воно включає сполуки, які здатні активувати ферменти, що підвищують ризик ракових захворювань.

Також в список потрапив посуд з антипригарним покриттям. Її пропонують замінити на вироби з чавуну, кераміки, нержавіючої сталі або скла. У ряді досліджень медики прийшли до висновку, що антипригарне покриття може привести до захворювань печінки, нирок, щитовидної залози і декількох видів раку.

Для нарізки овочів і м’яса краще використовувати різні ножі і обробні дошки. Так як способи приготування цих інгредієнтів відрізняються, краще зберігати пильність.

Фахівці попереджають, що після м’яса можуть залишитися небезпечні бактерії. Щоб їх усунути, необхідна термообробка, а овочі нерідко потрібні сирими, наприклад, в салатах.

Про користь оливкової та кокосової олії можна почути з багатьох джерел, але експерти попереджають, що ці інгредієнти не варто доводити до високих температур. При необхідності, їх можна замінити на соняшникову і кукурудзяну олії. Ще фахівці пропонують норму солі в день 4-5 грам. Надлишок солоної їжі може підвищити ризик серцево-судинних захворювань.