Включення в раціон певних продуктів допоможе поліпшити роботу мозку. Лікарі розповіли про найбільш корисні з них.

Сприятливо впливають на мозкову діяльність яйця, оскільки вони містять велику кількість вітаміноподібної речовини холіну, який покращує концентрацію уваги і пам’яті, підвищує настрій, знижує рівень дратівливості і апатії і активує процеси мислення. Потрібні для головного органу центральної нервової системи кислоти знаходяться в жирній океанічній рибі.

Ще важливі горіхи, які сприяють поліпшенню мислення, і смородина, є джерелом вітаміну С. Ця ягода сприяє мозковим функціям і позитивно впливає на загальний стан людини. Корисно включити в раціон лохину і броколі, що володіють очисними властивостями, а також помідори, що запобігають хворобі Альцгеймера.

Читайте також:  Вечеря близько сьомої години вечора пов'язана зі схильністю до довгого життя

Кожен день людина потребує великої кількості води. Якщо її обмежувати, можуть виникнути мігрень і відчуття втоми. Крім усього перерахованого вище, для роботи мозку важливі кислоти Омега 3 і 6, які можна знайти в олії. Лікарі радять звернути увагу і на пряжене молоко, в якому містяться вітаміни А, E, D, а ще кальцій.

В якості джерела енергії функціонування мозкових клітин виступає глюкоза. Найкраще, якщо вона буде надходити в організм не з батончиків, а з корисних продуктів, наприклад, хліба, ріпи, буряка, меду, фруктів і ягід. Надмірна кількість цукру провокує появу ожиріння, а тому живити мозок необхідно правильними вуглеводами, жирами і мікроелементами.

Читайте також:  Хриплий голос названий однією з ознак раку гортані