ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі розповіли про шкоду дешевих каш

Лікарі розповіли про шкоду дешевих каш

Окремі види каш шкідливо вживати в їжу, тому як вони роблять кістки більш крихкими і провокують проблеми з шлунково-кишкового тракту. На думку лікарів, такими продуктами є вівсянка, манна крупа і рис.

Каша

Згідно з версією медиків, в разі регулярного вживання вівсяної, рисової і манної каш з організму починає вимиватися такий корисний елемент, як кальцій. Після цього в значній мірі збільшується можливість захворіти остеопорозом, також виникають неприємні відчуття в кінцівках.

Вівсяна каша містить в собі фітин, який запобігає нормальному засвоєнню кальцію. Ще меншою корисністю володіє манка, через яку організм не може повноцінно сприймати залізо і вітамін D. Якщо людина постійно її їсть, то у неї починають з’являтися висипання алергічного характеру. Цей продукт досить калорійний, тому від нього необхідно відмовитися страждають від зайвих кілограмів людей.

Читайте також:  Медики назвали симптом дефіциту вітаміну D, який часто ігнорується

Рис теж виявився небезпечним для здоров’я, але варто підкреслити, що мова йде про шліфованої білої крупі. В процесі обробки вона позбавляється майже всіх вітамінів, при цьому зберігає в собі крохмаль у великому обсязі. Регулярне поїдання рису не дає можливості нормально працювати кишечнику, несе він шкоду і тим, у кого є запори і велика вага.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News