Лікарі розповіли про те, що не рекомендується робити людям після 40 років. В даному віці необхідно звернути увагу на здоров’я.

Забувати тренувати мозок

Доктор Вернон Вільямс повідомив про дослідження, які показали, що виконання вправ для мозку формує нові нейронні зв’язки. Варто зверне увагу на програми тренування мозку. Можна зайнятися вивченням іноземної мови, новими видами спорту або побудувати зовсім інший маршрут на роботу. При складних вправах-фізичних або розумових – відбувається розширення нервових шляхів, оскільки це вимагає цілеспрямованих зусиль.

Погана постава

Лікар Ніл Ананд пояснив, біль у спині спровокована поганою поставою і слабкими м’язами живота. Їх потрібно зміцнювати для полегшення хворобливих відчуттів і запобігання загострення. Погана постава є основною причиною хронічних болів в спині.

Швидкий старт програми тренування

Доктор Берт Мандельбаум зазначив, новий фітнес для людей, які не займаються спортом, має на увазі ризик травм. Рекомендується дотримуватися правил безпеки. Попередження травм дозволяє тренуватися дуже довгий час.

Куріння

Доктор с. Адам Рамін заявив, куріння негативно впливає на загальне здоров’я людини. Нирки і сечовий міхур не створені для подібного навантаження. Це може привести до виникнення серйозних проблем зі здоров’ям.

Відсутність моніторингу АТ

Лікар Рамін рекомендується не забувати про періодичне вимірювання артеріального тиску. Якщо його не контролювати, то це призведе до ниркової недостатності.

Набирати вагу

Ожиріння здатне спровокувати велику кількість видів раку, в тому числі рак сечового міхура і нирок. Зайва вага теж негативно впливає на здоров’я. У людини, що має проблеми з масою тіла, є шанс попередити розвиток ожиріння.

Відсутність скринінгу на низький тестостерон

Лікар може призначити введення замісної гормональної терапії, що включає тестостерон для підняття його рівня до нормального.

Ігнорувати здоров’я простати та відсутність скринінгу

Найчастіше чоловіки вважають за краще відмовлятися від відвідування лікаря. Варто періодично проходити огляд, так як від цього залежить стан здоров’я.

Ігнорувати колоноскопію

Доктор Ашкан Фархаді рекомендує зробити перший скринінг на колоректальний рак у 50 років. Нещодавно було встановлено, що даний огляд необхідно проходити у віці 45 років, однак це не стандарт терапії.

Вечірки всю ніч безперервно

Доктор Стейсі Дж. Стівенсон повідомив, не варто витрачати час на нічні вечірки. Рекомендується спати мінімум 7 годин на добу для нормального самопочуття. Завдяки цьому є шанс запобігти розвитку серцево-судинних захворювань, ожиріння, діабету і депресії.

Джерело: Eat This, Not That!