Фахівці заявили, що люди часто не звертають на симптоми проблем із печінкою на ранніх етапах. Лікарі впевнені, що прислухаючись до свого організму, хворобу печінки можна було б частіше виліковувати без особливих наслідків. З’ясувалося, які ознаки свідчить про порушення роботи печінки.

Біль в животі

При болях у животі люди найчастіше передбачають проблеми зі шлунком або кишечником, проте це також може свідчити про пошкодження печінки. Лікарі відзначають, що біль у верхній частині живота справа є найнебезпечнішим.

Жовтяниця

Про цей симптом чула більшість людства, оскільки жовта шкіра та білки очей – це прямий симптом підвищення рівня білірубіну в крові. Даний симптом може повідомляти про запалення печінки та потребує негайного лікарського огляду.

Сверблячка

Фахівці зазначають, що почервоніння долонь та їх свербіж може вказувати на цироз печінки. Ця недуга також може супроводжуватися сильними набряками та різке зниження ваги.

Відсутність почуття голоду

Через хворобу або запалення печінка часто збільшується, тому людина може постійно відчувати ситість. При втраті голоду необхідно відразу звертатися до фахівця, щоб вчасно розпочати лікування.