Доведено, що з цими простими порадами можна схуднути без використання строгих дієт або жорсткого плану спортивних тренувань, пише німецьке видання Focus. Фахівці рекомендують вживати водовмісні продукти, досить спати, використовувати для перекусів горіхи.

Їжте більше білка. Щоб схуднути, необхідно збільшити споживання білка на 15-30 відсотків – це допомагає скорочувати кількість їжі, що поїдається (в проведеному дослідженні завдяки білку учасники починали споживати щодня на 440 кілокалорій менше).

Вибирайте водовмісні продукти. Разом з білком вони ефективно захищають від сплесків цукру в крові і спалахів голоду, що змушують переїдати. Починайте прийом їжі з салату або супу.

Читайте також:  П'ять продуктів, якими можна перекусити увечері для гарного сну

Пийте достатньо води. Наявні дані підтверджують: якщо випивати перед кожним прийомом їжі по півлітра води, це значно скорочує кількість споживаних харчових калорій.

Ретельно жуйте. Поспішна, кваплива манера їсти сприяє зайвій вазі. Почавши їсти повільніше, ви швидше відчуєте себе ситим і створите оптимальні умови для схуднення.

Не відволікайтеся під час їжі. Два десятки досліджень свідчать: люди, відволікаються під час їжі (перш за все, на свій смартфон), споживають приблизно на 10 відсотків більше калорій.

Не економте на сні. Сон, стрес-два фактори, що впливають на гормональний баланс. Коли він порушується, бажання нездорової їжі зростає. Недолік сну провокує нездоровий апетит, що не дає схуднути.

Читайте також:  Дієтолог пояснила, які продукти небажано їсти на сніданок

Перекушуйте горіхами. Не використовуйте для перекусів солодощі, страви швидкого приготування – замість них їжте горіхи. Це стабілізує рівень цукру в крові, покращує контроль апетиту, допомагає менше їсти.