Медпрацівники рекомендують не встановлювати ліжка поруч з батареями центрального опалення.

Спальне місце людини не повинно розташовуватися поруч з батареєю опалення – “відстань між ліжком і радіатором не повинна бути менше одного метра”.

Спати в тісному сусідстві з батареєю шкідливо, оскільки при цьому організм піддається впливу більш інтенсивного тепла. Така “теплова обробка” стає додатковим випробуванням для організму, вимагаючи від нього зусиль по охолодженню тіла – це, в свою чергу, може негативно позначитися на серці, особливо, якщо воно вже ослаблене наявними хронічними патологіями.

“Температура понад 22-23 градусів негативно впливає на серцево-судинну систему, задаючи міокарду додаткове навантаження”.

Читайте також:  Косметолог розповіла, від чого залежить швидке старіння шкіри обличчя у жінок

Довге перебування в натопленому і погано провітрюваному приміщенні в цілому погіршує самопочуття навіть у найздоровіших людей, нагадують фахівці. Наслідком цього можуть стати стану, асоційовані з сонливістю, втомою, млявістю, зниженням працездатності і «мозковим туманом», що виникають через недостатнє отримання кисню.

Що стосується спальні, відкривати в ній вікна і впускати свіже повітря особливо важливо перед тим, як лягти спати. Температура в ній не повинна перевищувати 16 градусів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News