Вчені з Гарварда провели цікаве масштабне дослідження, яке можна навіть назвати сенсацією. Виявилося, що деякі овочі категорично не можна їсти страждаючим на ожиріння, хворим на діабет і багатьма іншими хворобами.

Ось список овочів, до яких варто ставитися з підозрою.

Кукурудза

Цей овоч хоч і містить безліч корисних мікроелементів, проте він є найбільш калорійним. Тільки уявіть, 110 ккал міститься в 100 г кукурудзи! Вчені в ході дослідження з’ясували, що ті люди, які регулярно їдять кукурудзу поправляються мінімум на 2 кілограми на рік. А ті, хто цей овоч майже не їв, навпаки навіть худнули.

Читайте також:  5 харчових звичок, через які може сохнути шкіра

Картопля

Овоч такий улюблений, але такий шкідливий для фігури. Виявляється, в 100 грамах відвареної картоплі міститься 80 ккал на 100 грамів і багато-багато крохмалю.

Зелений горошок

У цьому овочі вистачає корисної клітковини, але разом з тим, багато цукру. Тому 100 грамів гороху містить 73 ккал.

Квасоля

Сама по собі квасоля дуже корисна. У ній багато білка і вітамінів. Проте ми рідко її їмо в свіжому вигляді. Найчастіше готуємо з сушених бобів. А вони, на думку вчених, і небезпечні. Адже в них часто заводиться пліснявий грибок. Наявність його в квасолі не визначиш, так і за смаком і запаху теж. А шкоди від грибка дуже багато.

Читайте також:  Чотири типи напоїв ведуть до затвердіння артерій та тромбів

Баклажани

Баклажан – овоч по всіх фронтах корисний і нафарширований вітамінами і корисними елементами під зав’язку. Але чому ж він потрапив у цей список. Виявилося, що у великих і зрілих баклажанах накопичується алкалоїд під назвою соланін. Організм людини його перетравлює важко, крім того він часто викликає серйозні розлади травлення.

Капуста кольрабі

Ми звикли думати, що капуста дуже корисна абсолютно вся і завжди. Однак, кольрабі дещо вибивається із своїх капустяних побратимів. Адже вона в чотири рази калорійніша, ніж пекінська капуста, енергетична вага якої становить 16 ккал на 100 грамів.

Петрушка

А ось це зовсім несподівано. Цю зелень деякі люди жують пучками. У чому підступ? Виявилося, що ця зелень має досить пристойну калорійність (40 ккал/100 г). Крім того, вчені довели, що петрушка збуджує апетит, а значить з такою зеленню людина з’їсть сильно більше.

Читайте також:  Чотири типи напоїв ведуть до прискореного зовнішнього старіння

Джерело: 7mednews