ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найбільш шкідливі овочі

Названо найбільш шкідливі овочі

Вчені з Гарварда провели цікаве масштабне дослідження, яке можна навіть назвати сенсацією. Виявилося, що деякі овочі категорично не можна їсти страждаючим на ожиріння, хворим на діабет і багатьма іншими хворобами.

Овочі

Ось список овочів, до яких варто ставитися з підозрою.

Кукурудза

Цей овоч хоч і містить безліч корисних мікроелементів, проте він є найбільш калорійним. Тільки уявіть, 110 ккал міститься в 100 г кукурудзи! Вчені в ході дослідження з’ясували, що ті люди, які регулярно їдять кукурудзу поправляються мінімум на 2 кілограми на рік. А ті, хто цей овоч майже не їв, навпаки навіть худнули.

Картопля

Овоч такий улюблений, але такий шкідливий для фігури. Виявляється, в 100 грамах відвареної картоплі міститься 80 ккал на 100 грамів і багато-багато крохмалю.

Читайте ще:  Топ 8 найбільш незвичайних психічних розладів

Зелений горошок

У цьому овочі вистачає корисної клітковини, але разом з тим, багато цукру. Тому 100 грамів гороху містить 73 ккал.

Квасоля

Сама по собі квасоля дуже корисна. У ній багато білка і вітамінів. Проте ми рідко її їмо в свіжому вигляді. Найчастіше готуємо з сушених бобів. А вони, на думку вчених, і небезпечні. Адже в них часто заводиться пліснявий грибок. Наявність його в квасолі не визначиш, так і за смаком і запаху теж. А шкоди від грибка дуже багато.

Баклажани

Баклажан – овоч по всіх фронтах корисний і нафарширований вітамінами і корисними елементами під зав’язку. Але чому ж він потрапив у цей список. Виявилося, що у великих і зрілих баклажанах накопичується алкалоїд під назвою соланін. Організм людини його перетравлює важко, крім того він часто викликає серйозні розлади травлення.

Читайте ще:  Які люди сильніше схильні до застуди?

Капуста кольрабі

Ми звикли думати, що капуста дуже корисна абсолютно вся і завжди. Однак, кольрабі дещо вибивається із своїх капустяних побратимів. Адже вона в чотири рази калорійніша, ніж пекінська капуста, енергетична вага якої становить 16 ккал на 100 грамів.

Петрушка

А ось це зовсім несподівано. Цю зелень деякі люди жують пучками. У чому підступ? Виявилося, що ця зелень має досить пристойну калорійність (40 ккал/100 г). Крім того, вчені довели, що петрушка збуджує апетит, а значить з такою зеленню людина з’їсть сильно більше.

Джерело: 7mednews